– vytvořte si vlastní etiketu

• Jakýkoliv tvar a velikost

Definujte si etiketu ve tvaru a velikosti jakou potřebujete VY ! Pro výsek nám stačí pouze definovaný tvar v souboru typu CDR, PDF, AI, EPS v křivkách, nebo si tvar etikety můžete vybrat z široké nabídky před-definovaných šablon z našeho webu www.AnyLabels.cz a zadáte pouze rozměr – velikost etikety. Při přípravě designu etikety můžete kombinovat různé druhy výseků přesně podle Vašich potřeb.

• Jednoduché

Vyrobíme Vám etikety přesně podle Vámi poslaných podkladů na archu nebo na roli. Pokud si vyberete z před-definovaných tvarů zadáte pouze velikost etikety a zbytek nechte na nás. Obdržíte od nás PDF soubor s “vyskládanými” etiketami na archu ke schválení.

• Rychlá a pružná výroba

Po Vašem schválení tvaru a rozměru si pouze vyberete materiál, ze kterého chcete etikety vyrobit.

• Přesná výroba zadané etikety

• Bez omezení

Nyní máte možnost si vymyslet a objednat etikety bez jakéhokoliv omezení. Využijte této volnosti a dels.eujte prostor Vaší kreativitě při přípravě designu Vaší etikety.

>> přejít na  www.anylabels .eu

Videa s návody   

 AnyLabels.eu je unikátní webová aplikace, která Vám umožní navrhnout jakoukoliv velikost etikety z mnoha různých předdefinovaných tvarů. Máte možnost vytvoření vlastního rozvržení etiket na archu, jejich velikost, vybrat formát archu až do rozměru SRA3+ i jeho orientaci. Etikety a štítky si můžete nechat vyrobit na více než třiceti námi nabízených materiálech. Více se dozvíte na www.anylabels.eu

Videa s návody

AnyLabels – REGISTRACE
AnyLabels – KONFIGURACE
AnyLabels – DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY